Hitman Sniper Oyunu Geçici Süreliğine Ücretsiz Oldu

Mobil platformlar için geliştirilen Hitman Sniper isimli oyun geçici süreliğine ücretsiz oldu. Dünya çapında önemli bir kitleye sahip olan Hitman markasının her yeni oyunu ciddi anlamda ilgi görebilmektedir. Hitman oyunu var olan eski sürümleri dahil birçok sürümü ile oyuncuların aklında derin bir yer edinmiştir. Square Enix tarafından geliştirilmiş olan Hitman Sniper oyunu da bu oyunlar arasında ön plana çıkmış olan yapımdır. Android ve iOS işletim sistemi için geliştirilmiş olan Hitman Sniper aksiyon gizlilik türünü seven kullanıcılar için ideal olan oyunlardan birisidir. Oyun türleri arasında ön plana çıkmış olan Hitman Sniper’ın kısa süre önce indirime gireceği belirtilmişti. Bugün müjdeli haber verildi. Android ve iOS platformunda Hitman Sniper oyunu ücretsiz oldu.

Android işletim sistemli cihazlarınızın veya iOS işletim sistemli cihazların mağazasına girerek Hitman Sniper oyununu aratıp ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Oyun son derece etkileyici olduğu gibi çeşitli görevleri yapmanızı istiyor. Özellikle sniper kullanmayı seven oyuncular için son derece etkileyici olan bu oyunda dikkat çeken birçok bölüm bulunmaktadır. Grafik konusunda da ideal seviyede bulunan Hitman Sniper oyunu bölüm tasarımları bakımından aynı kategorideki rakip oyunlara meydan okuyabilecek düzeydedir. Aynı zamanda kuvvetli bir marka olan ve Square Enix gibi etkili bir firmanın elinden çıkan Hitman Sniper en iyi oyunlardan birisidir. Aynı zamanda oyunda etkileşimde bulunduğunuz birçok nesne vardır.

Daha önce mağaza üzerinde 2.99TL’lik fiyat etiketi ile satılan oyun Android için birçok kez ücretsiz yapılmıştır. Ancak bu sefer hem Android hem de iOS işletim sistemi için oyun ücretsiz olarak güncellendi. Oyunun ücretsiz versiyonunu mağaza üzerinden indirmeniz mümkündür. Oyun içerisinde sizi bekleyen 150’den fazla görev bulunuyor. Aynı zamanda silah parçaları toplayarak kendiniz için uygun silahı üretebilir ve daha iyi sniper kullanabilirsiniz. Ajan 47’nin maceralarına kaldığı yerden devam etmek istiyorsanız verilen görevleri alarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Keskin nişancı olarak en iyi atışları yaptığınızı gösterin ve başarıları elde edin. Oyunu resmi mağaza sayfanız üzerinden giriş yaparak indirmeniz mümkündür. İyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.