Gramblr Nedir? Gramblr Özellikleri Nelerdir?

Fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram geçtiğimiz yıllara oranla kendisini bir hayli aştı. Instagram’ın artık işletmeler için vazgeçilmez bir uygulama olduğunu biliyoruz. Ayrıca bireysel kullanıcılara kadar inen geniş yelpazeli kazanç kaynağı olarak görülebilen Instagram’a erişim konusunda yaşanan sıkıntılar artış göstermekte. Bilindiği üzere mobil platformda fotoğraf hazırlamak, açıklamasını girmek ve onu insanların keşfedeceği şekilde ayarlamak bayağı zor olabilmektedir. Bu nedenle kullanıcılar alternatif yollar deneyerek Instagram’da paylaşım yapmaktadır. Sadece mobil desteği bulunan Instagram ise kontrolün mobil dışı platformda sağlanmasına imkan vermiyor.

Instagram için geliştirilen alternatif masaüstü yazılımları ise bu konuda çözüm üretmeye çalışıyor. Fakat kullanıcılar güvenlik konusunda endişe duyduğu için masaüstü yazılımlarını tercih etmemektedir. Son dönemde geliştirilen yazılımsız erişim yöntemleri ise yeteri kadar işlevsel olmadığından dolayı etkisini yitirdi. Bu süreçte yıllardır varlığını sürdüren ve kullanıcıları son derece memnun eden tek bir yazılım alternatifinin ön plana çıktığını görüyoruz. Gramblr isimli program bu konuda ideal sonuçları sunuyor. Özellikle kullanıcı odaklı gelişimi ile dikkat çeken Gramblr birçok özellik ile tercih ediliyor.

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme imkanı sunan Gramblr ücretsiz bir yazılım olarak ön plana çıkıyor. Resim yükleme, yayın akışı kontrolü, profil görüntüleme, yorum yapma, arama yapma ve beğeni yapma gibi özellikleri kullanabilmemizi sağlayan Grabmlr aynı zamanda Instagram bildirimlerini almamızı da sağlıyor. Instagram’ın hemen hemen her özelliğini kullanabildiğimiz bu masaüstü yazılımı birçok kullanıcının elini rahatlatıyor ve kullanıcılar dilediği şekilde paylaşım yapabiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra Instagrille ile birlikte sevdiğiniz fotoğrafları paylaşmanız ve bilgisayarınıza kaydetmeniz mümkün olabiliyor.

Instagram kullanımını kolay bir şekilde masaüstünden yapabilmemiz için geliştirilen Gramblr, program adı ile aynı olan şirket tarafından geliştirilmiştir. Programın Windows 8 ve üzeri sistemlerden sorunsuz bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. Bu nedenle kolaybir şekilde kurulum yaparak bilgisayarınızda programı kullanabilirsiniz.

Eğer Instagram üzerinden yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız bunu program üzerinden yapmanız mümkün değil. Kayıt olabilmek için mobil cihazınızı kullanmanız gerekir. Ancak bunun dışında kalan tüm işlevleri yerine getirebilirsiniz. Gramblr tamamenücretsiz olması ile birlikte pratikliği ile kullanıcıları memnun etmektedir.

 

1 Yorum

  1. güzel program kullandım. Türkçe yazılar elden geçmeli sadece o kadar. yüklediğiniz foto kaç beğeni alsın diyor otomatikde beğeni geliyor amabu durum beni korkutmadı değil aynısı benim içinde geçerli olabilir. benim adıma birilerinin fotosunu beğenebilir sanki…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.