GOG Galaxy Nedir? GOG Galaxy Nasıl Kullanılır?

Günümüzde birçok oyuncunun farklı türde yazılımlar kullanarak var olan oyun dosyalarına erişim sağladığı biliniyor. Oyuncuların erişim sağlamakta sıkıntı yaşamadığı yazılımların sayısı ise her geçen gün artıyor. bilinen en büyük oyun yazılımlarından birisi olan Steam’e alternatif olan GOG Galaxy, farklı türde oyun içeriklerini sunmak için ideal yazılımlardan birisidir. Eğer siz de herhangi bir DRM denuvo koruması bulunmayan bu yazılımı kullanmak istiyorsanız hesap açmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda yazılımı sürekli olarak güncellemeniz gerekir. Böylece var olan yeniliklerden ve yeni arayüzlerden haberdar olabilirsiniz. GOG Galaxy yazılımı ile oyun dünyasında yeni bir pencerenin aralandığını göreceksiniz. Peki bu GOG Galaxy yazılımı nasıl kullanılıyor? Gelin hep birlikte inceleyelim..

GOG GALAXY İLE OYUNLARA ERİŞİM SAĞLAYIN

Bilgisayar oyunlarına kısa süre içerisinde erişim sağlamak istiyorsanız bu konuda kusursuz hizmet veren yazılımlardan birisi olan GOG Galaxy’e sahip olmanız gerekir. İlgili programın oyunculara sunduğu birçok özellik bulunuyor. Aynı zamanda birçok oyunu tek bir kumanda ile yönetmek oyuncuların işini kolaylaştırıyor. Eğer siz de oyun arşivinize tek bir noktadan ulaşmak istiyorsanız ilgili yazılımı kullanabilirsiniz. PentegrA tarafından üretilen bu yazılım CD Projekt tarafından yayınlanmıştır. Ortalama 180 MB boyutunda olan yazılımın Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalıştığı biliniyor. Bu geniş kütüphaneyi bilgisayarınızda yönetmek istiyorsanız ilgili dosyayı kurmadan önce hesap oluşturmanız gerektiğini unutmamalısınız.

GOG Galaxy yazılımı sayesinde çevrimiçi diğer oyuncular ile etkileşimde bulunabilir ve ortak paydada buluşabilirsiniz. İçerisinde birçok oyun türünün yer aldığı GOG Galaxy’de bir adet kişisel hesabınızın olması yeterlidir. Aynı zamanda ilgili yazılımın sunduğu özellikler sayesinde aynı oyunu oynadığınız kişiler ve online kullanıcılar ile sohbet edebilme şansınız bulunmaktadır. Bu özellik birçok kullanıcı tarafından beğeni toplamaktadır. Var olan içeriklere erişim sağlamasını istediğiniz arkadaşınız varsa arkadaşlarınızı da davet edebilir ve arkadaş listenizi genişletebilirsiniz. Çok fonksiyonlu kütüphane özellikleri ile ön plana çıkan ilgili yazılım var olan oyun arşivinizi kısa süre içerisinde düzenlemeniz için idealdir. Siz de oyun arşivi oluşturmak ve yönetmek için ilgili yazılımı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.