Bitdefender Antivirus Plus 2019 Nedir? Bitdefender Antivirus Plus 2019 Nasıl Kullanılır?

Yıllardır alternatif güvenlik yazılımı olarak dikkat çeken Bitdefender Antivirus Plus 2019 son güncellenmesi ile birçok kullanıcının ilgisini üzerine çekti. Son derece basit bir arayüze sahip olan ancak gelişmiş özellikler sunan Bitdefender Antivirus Plus 2019 yeni versiyonu ile dikkat çekiyor. Eğer siz de güvenlik yazılımına ihtiyaç duyuyorsanız Bitdefender Antivirus Plus 2019 yazılımını indirerek kısa sürede ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bilgisayarınızı tehlikelere karşı korumak için kullanabileceğiniz bu etkili güvenlik yazılımında dikkatinizi çekebilecek birçok özellik yer alıyor. Bitdefender Antivirus Plus 2019 17 Ekim tarihinde yayınlanan güncellemesi ile birlikte deneme sürümünü ücretsiz olarak yüklemeniz mümkün kılınmıştır. Deneme sürümünde yer alan özellikler kısıtlıdır. Ancak programın genel özelliklerini görebilmeniz mümkündür. Kendisini hızla geliştiren yazılım kullanıcılardan tam not alıyor.

BITDEFENDER ANTIVIRUS PLUS 2019 NASIL KULLANILIR?

Birçok kullanıcının dikkatini çeken Bitdefender Antivirus Plus 2019 son derece basit bir kullanıma sahiptir. Güvenlik yazılımının sahip olduğu özellikler oldukça kapsamlıdır. Ancak var olan bu özellikleri tek bir panel üzerinden hızlı bir şekilde yönetmek mümkündür. Siz de panel üzerinden istediğiniz özellikleri aktif edebilir veya pasif hale getirebilirsiniz. Koruma ayarları ve güvenlik ayarları ile kısa süre içerisinde bilgisayarınızın korunmasını sağlayabilecek ayarlamaları yapabilirsiniz. Yazılım içerisinde var olan tüm bu ayrıntılara yer verilmiştir. Ayarları yapmak için yazılımın ayar bölümüne giriş yapıp buradaki seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Yazılım ebeveyn kontrolü dahil birçok ayarı bünyesinde barındırmaktadır.

Bitdefender Antivirus Plus 2019 yazılımında dikkat çeken bir diğer özellik ise laptop için sunulan versiyonunun tasarruflu mod barındırıyor olmasıdır. Laptop kullanan kullanıcıların bu mod ile güvenlik yazılımı kullanabilmesi mümkündür. Siz de bu tür ayrıntılara önem veriyorsanız Bitdefender Antivirus Plus 2019 yazılımını indirerek sunulan özelliklerden faydalanabilirsiniz. Bitdefender Antivirus Plus 2019 yazılımı buna benzer birçok özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Siz de var olan güvenlik yazılımı ihtiyacınızı karşılamak için Bitdefender Antivirus Plus 2019 yazılımını tercih edebilirsiniz. İlgili yazılımın virüsten koruma, trojan koruması, kimlik filtresi ve ebeveyn kontrolü gibi temel özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Deneme sürümünüzü indirerek var olan özellikleri kullanabilir ve bilgisayarınızı virüslerden koruyarak güvenli bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.