Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Almak, Bitcoin Nasıl Alınır?

Kripto para birimi bitcoin her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Bitcoin özellike geçtiğimiz yıl itibariyle yaptığı yükselişle Türkiye’nin de gündeminde yer almış ve birçok yatırımcıyı harekete geçirmişti. Son dönemlerin en etkili kripto para birimi olarak hizmet sunan bağımsız yatırım aracı bitcoin birçok şekilde satın alınabilmektedir. Halen yatırıma açık olan ve yükselişini sürdüren bitcoin ara sıra dalgalanma yaşasa bile kısa sürede bu dalgalanmayı toparlamaktadır. Bitcoin’in banka kartı ile satın alınarak yatırım için kullanılması mümkündür. Eğer banka kartı ile bitcoin satın almak istiyorsanız sizlere böyle bir imkan sunulduğunu unutmayın.

Kredi kartı veya debit kart ile satın alma işlemi yapabileceğiniz Spectrocoin servisi size kısa süre içerisinde yatırım yapabilmeniz için olanak sağlıyor. Spectrocoin her ne kadar çok fazla duyulmamış olsa da birçok yatırımcının kullandığı servislerden birisidir. Kredi kartınız ile Spectrocoin’i kullanarak bitcoin ve alt coin alımı yapabilmeniz mümkündür. Belirli limitleri bulunan Spectrocoin servisi sizleri bu konuda bilgilendirmekte ve yatırım yapmadan önce hangi aşamaları izlemeniz gerektiği konusunda bilgi sunmaktadır. Kayıt aşamasında kullanım koşullarını ve yatırım yapma koşullarını okuyarak kısa bilgi alabilirsiniz. Spectrocoin bu konuda belirli bir sisteme sahiptir.

Son derece güvenilir olan Spectrocoin servisi iyi bir kaynaktır. Alternatif markalara oranla kuvvetli adımlar atan ve kullanıcı odaklı gelişmeler ile ilgiyi üzerine çeken bu marka coin ticaretinde adını hafızalara kazımayı başarmıştır. Spectrocoin’e ücretsiz bir şekilde üye olarak coin alımı yapabilirsiniz. Bunun için destek bölümünden bilgi almanız da mümkündür. Üyelik hesabı oluşturduktan sonra dilediğiniz miktarda coin ticareti yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişler maksimum 30 dakika içerisinde hesabınıza yansıtılmaktadır. Bitcoin alımını kolaylaştıran bu sistem oldukça pratik bir sistemdir.

Spectrocoin ile bir seferde maksimum 50.000 dolar alışveriş yapılabilir. Bitcoin’in yanı sıra Ethereum ve Litecoin gibi alt coin gruplarından da alışveriş yapmanız mümkündür. Alışveriş yaparken işlem limitlerine dikkat etmeniz gerekir aksi takdirde belirli bir süre beklemeniz gerekecektir. İşlem limitlerine uyduğunuz takdirde kısa süre içerisinde yatırımınız hesabınıza yansıtılacaktır. Spectrocoin ile kolay bir şekilde coin alımı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.