Turkcell Dergilik Nedir? Turkcell Dergilik Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda popülerliği artan ve aktif kullanıcı sayısında ciddi düzeyde artış gösteren Turkcell Dergilik sıklıkla ziyaret edilen uygulamalardan birisi haline geldi. Akıllı cihazların vazgeçilmez uygulamaları arasında bulunan Turkcell Dergilik servisinin artık abone olunan operatörlerin vermiş olduğu hizmetlerde de görebilmeniz mümkündür. Satın aldığınız birçok dakika, internet ve sms paketinde ek olarak Dergilik uygulaması için kullanabileceğiniz paket verilmektedir. Bu paketler aracılığıyla Dergilik üzerinde ilgi alanınıza yönelik güncel dergileri takip edebilirsiniz. Hem ücretsiz hem de ücretli olan birçok dergiyi Dergilik uygulaması sayesinde okumanız mümkündür.

Turkcell’in Dergilik uygulamasında her hafta yeni içerikler eklendiği gibi sıklıkla okunan ve kullanıcılar tarafından beğenilen bazı içerik türleri yer almaktadır. Yayınlanan son istatistiklere göre popüler ilk 5 yayın şu şekilde sıralanmıştır;

  • Leman: 73.119
  • Atlas: 27.622
  • Bayan Yanı: 26.088
  • OT Dergi: 24.835
  • Lezzet: 21.104

Popüler yayınların yanı sıra en çok ilgi gören ve diğer insanların merak duyduğu çeşitli dergiler uygulama içerisinde yer almaktadır. Bu tür dergileri okumak için gerekli olan tek şey internet paketidir. Uygun fiyatlarla sahip olacağınız internet paketiniz ile dergilik uygulamasında yer alan dergileri inceleyebilirsiniz. Turkcell bu konuda yapmış olduğu paketler ile Dergilik uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılarına yönelik olarak çeşitli paketler oluşturmuştur. Uygun fiyatlı paketler Turkcell’in faturalı hat sahipleri ve hazır kart kullanan müşterileri için ayrı ayrı tanımlanmaktadır. Size uygun tarifeyi seçerek Dergilik uygulaması için ideal olan paketi bulabilirsiniz.

Turkcell’in en büyük avantajı ise Dergilik uygulamasının Turkcell kullanıcılarına ücretsiz olmasıdır. Diğer operatörler Dergilik uygulaması için 14,99 TL ücret ödemek zorundadır. Turkcell’de ise ücretsiz olarak erişim sağlanan Dergilik uygulaması 5GB destekli internet paketi ile ideal hizmet sunmaktadır. Hizmetin yanı sıra uygulama içerisinde yer alan yüzlerce dergi sürekli olarak güncellenmektedir. Özel olarak oluşturulmuş olan bu uygulama hem Android işletim sistemli cihazlarda hem de iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılabilmektedir. Mağazanıza girerek Dergilik uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması sürekli olarak güncellenmekte olup ilgi alanınıza yönelik dergilerin ön plana çıkarıldığı eşsiz bir uygulamadır. Eğer siz de dergi okumayı seviyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir