Dizi Keyfini Bölen Gereksiz Yerleri Geçen Google Chrome Eklentisi

Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan güçlü markalar ile televizyon izleyicilerinin internet ortamına kayması birçok projeyi ve geliştirmeyi beraberinde getirdi. PuhuTV, Netflix, blutv vb. markalar üzerinden özgün projelere erişim sağlayan internet kullanıcıları dizi izlerken çoğu zaman sıkıntı yaşayabiliyor. Çünkü kısa süre içerisinde 1 sezon izleyen kullanıcılar dizilerin gereksiz giriş bölümü ve jenerikleri ile bir hayli zaman harcıyor. Bu gibi noktaları pratik bir şekilde geçebilen yeni bir çözüm ile dizi izleyicilerine müjdeli haber verildi. Üçüncü taraf geliştirici tarafından yapılan eklenti sayesinde Google Chrome üzerinden dizileri istediğiniz şekilde izleyebileceksiniz. Aynı zamanda dizi jenerikleri ve introlarını kısa sürede geçen bu eklenti sayesinde birçok sezonu kısa süre içerisinde bitirmeniz mümkündür. Peki nedir bu eklenti? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Özellikle Netflix markasının arkasını alamayışı ve çok önemli projeler ile sık sık gündemdeki yerini koruması internet kullanıcılarını televizyondan uzaklaştırıp Netflix abonesi yapmayı başarmıştır. Haliyle internet üzerinden dizi izleyen kullanıcılar sevdikleri dizileri kısa süre içerisinde bitirmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat dizi introları ve jeneriklerinin uzunluğu dizi izlemeyi işkence boyutuna taşımaktadır. Özellikle Türk dizilerinde bu durum bir hayli çekilmez olabiliyor. Fakat Google Chrome üzerinden Netflix’e giriş yapan kullanıcılara muhteşem bir haber verildi. Artık Chrome üzerinden dizi izlerken gereksiz ayrıntılar ile vakit kaybetmeyeceksiniz. Bunu yapabilmenin tek yolu ücretsiz olan eklentiyi indirmek ve tarayıcınıza kurmaktır.

Never Ending Netflix’ isimli eklenti Chrome’un resmi web mağaza sayfası üzerinden erişilebilir durumdadır. Resim mağaza üzerinden eklentiyi indirdiğiniz takdirde hiçbir sorun yaşamadan eklentinin işlevselliğinden faydalanabilirsiniz. Never Ending Netflix isimli eklenti, bölümler arasında da hızlı bir geçiş sağladığı için dizi seyrederken gereksiz ayrıntılar ile boğuşmak zorunda kalmıyorsunuz. Özellikle kısa süre içerisinde sezon bitirmeyi seven dizi tutkunlarını bu eklenti ciddi oranda mutlu edecek diyebiliriz. Eklentinin bir diğer özelliği ise kategori arasında arama yapabiliyor olmanızdır. Böylece sevdiğiniz dizilere kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Bağımsız geliştirici tarafından ortaya koyulan Never Ending Netflix isimli bu proje şimdiden büyük ilgi görmeye başlamıştır. Siz de eklentiyi ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.