WordPress İçin Profesyonel ve Ücretsiz Blog Temaları (5 Adet)

WordPress tabanlı web sayfalarının çoğunda kullanılabilen çeşitli tasarımlar bulabilirsiniz. Bu tür tasarımlar genellikle sunabileceğiniz materyale uygun olmaktadır. WordPress tabanlı web siteleriniz için kullanabileceğiniz birçok tema olduğu gibi hizmet vereceğiniz alana yönelik tasarımlar da bulabilirsiniz. Bugün size sunacağımız temalar hem performans hız testlerinde aldığı puanlarla hem de görsel anlamdaki verimliliği ile ön plana çıkan tasarımlardır. Son derece profesyonel olan bu tasarımları kullanarak ideal sonuçlar alabilirsiniz. WordPress temalarının bir diğer özelliği ise konu başlığında belirttiğimiz gibi ücretsiz olmasıdır. Her ne kadar bazı temalar ücretli olsa da size sunduğumuz link üzerinden yasal olarak ücretsiz versiyonunu indirebilirsiniz. Herhangi bir lisans problemi yaşamanız mümkün değildir. Çünkü ücretsiz versiyonlar tema sahibi tarafından geliştirilen ve sunulan versiyonlar olmaktadır. Şimdi temalara geçelim.

Eğer Magazin/Blog türünde web sayfası kurmayı düşünüyorsanız bu kategori için birçok alternatif olduğunu unutmamalısınız. Özellikler ülkemizde bulunan tema geliştiricileri bu konuda ideal örnekler ile global anlamda hizmet verebilmektedir. Bizim sizlere göstereceğimiz tasarımlar ise bunlara örnek olabilecek ücretsiz wordpress temalarıdır.

Magazin/Blog türünde kullanabileceğiniz WordPress temaları şu şekildedir;

  • 1-ColorMag: WordPress temaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz bu tema son derece işlevseldir. Temanın kurulumu ve kullanımı pratiktir. Tema sahibinin sunmuş olduğu ColorMag Default tasarımı ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Tema Görseli:

Demo – İndir

  • 2-Hueman: Manşet veya slide manşet özelliği olmasa bile son derece işlevsel olan bu tema sık kullanılan tasarımlar arasında yerini almayı başarmıştır. Siz de ücretsiz versiyonu ile web sayfası kurabilirsiniz.

Tema Görseli:

Demo – İndir

  • 3-HitMag: Yıllar önce çıkış yapan ve halen güncellenen Sahifa wordpress temasında bulunan header bölümü ile dikkat çeken HitMag, blog siteleri için ideal özelliklere sahiptir.

Tema Görseli:

Demo – İndir

  • 4-News Portal: Premium temalar ile benzer özellikler sunan News Portal, blog sitelerinin sıklıkla tercih ettiği wordpress temalarındandır. Bileşenleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tema Görseli:

Demo – İndir

  • 5-MH Magazin Lite: Son derece fonksiyonel araçlara sahip olan bu tasarımı ücretsiz olarak kullanabilmek önemli bir ayrıcalıktır. Özellikle manşet sistemi birçok kişi tarafından beğenilmiştir.

Tema Görseli:

Demo – İndir

Not: Çok yakında konunun 2.partı ile karşınızda olacağız. Birbirinden şık ve ücretsiz temalar için takipte kalabilirsiniz. Tema kurulumu konusunda destek almak istiyorsanız yorum bırakmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.