En Güvenilir 5 Yurtdışı Alışveriş Sitesi

Bilindiği üzere yurtdışı alışveriş siteleri Türkiye’de dikkat çeken web sayfaları arasına girmeyi başardı. Özellikle yerel markalara taş çıkaracak cinsten hizmet veren birçok alışveriş sitesi bulunmaktadır. Türkiye’de popüler web sayfaları ise bu konuda önemli çalışmalar ortaya koymaktadır. Özellikle devasa markaların düzenlemiş olduğu büyük indirimli kampanyalar Türkiye’de yoğun ilgi görmektedir. Türkiye’de hizmet veren en güvenilir yabancı 5 alışveriş sitesini sitesini sizler için derledik.

Türkiye’de vermiş olduğu hizmet ile ön plana çıkan alışveriş siteleri şu şekildedir;

  • Aliexpress: Kuşkusuz Türkiye’de hizmet veren en iyi alışveriş sitesidir. Aliexpress özellikle Türkçe dil desteği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran nadir yabancı alışveriş sitelerinden birisidir. Yüksek feedback oranlı satıcıların ön plana çıkarılması ile satış rekorları kıran Aliexpress sitesinin hizmet kalitesi dikkat çekici boyuttadır. Dolar bazında satış yapan Aliexpress’te bulunan birçok ürün uygun fiyatlı olarak lanse edilmekte ve müşteriler tarafından ilgi görmektedir.
  • Amazon: Dünyada bilinen en büyük alışveriş sitesidir. Amazon markasının gücü ise bu tanımdan gelmektedir. Alışveriş siteleri arasında fark yaratmasının sebebi ise kaliteli ürün yelpazesi ve ücretsiz kargo seçenekli ürünlerdir. Amazon bu konuda önemli bir markadır ve Türkiye’ye Amerika üzerinden gönderim yapan bir şirkettir.
  • eBay: Hemen hemen her türlü ürünü bulabileceğiniz eBay, Türkiye’de sıklıkla kullanılan alışveriş sitelerinden birisidir. Teknolojiden ev araç gereçlerine kadar birçok ürünü bünyesinde barındıran eBay her geçen gün ürün kataloğunu yenilemektedir. eBay’ın hizmet kalitesi ise kusursuz olarak tanımlanmaktadır.
  • GearBest: Teknolojik ürünlerin ön planda olduğu ve büyük indirimlerin yer aldığı GearBest son derece önemli bir markadır. Birçok alışveriş sitesi ile kıyaslandığında bazı ürün gruplarında ciddi derecede fiyat farkı olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda hizmet kalitesi ile ön plana çıkan bu marka dikkat çekici düzeydedir.
  • GeekBuying: Hem fırsatları ile hem de gönderim süresi ile diğer sitelere fark atan GeekBuying sektörde adını hafızalara kazıyan web syafalarından birisidir. Kuvvetli bir alt yapısı ve hizmet kalitesi bulunmaktadır. Web sayfası Türkiye’den birçok kişi tarafından kullanılmakta olup son zamanlarda adını sıklıkla duyurmaktadır.

Yukarıdaki 5 siteye üye olurken geniş çaplı araştırma yapabilir ve daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.