600TL Altında Alınabilecek Akıllı Telefonlar

Gelişen teknoloji ile birlikte sahip olduğumuz mobil cihazların donanımı güçlenmeye başladı. Bu gelişmeyle birlikte birçok insanın görüp beğendiği telefonların fiyatları 5000TL ve üzerin bandında işlem görmeye ve satışa sunulmaya başlandı. Özellikle piyasada bomba etkisi yaratan son ürün iPhone X bu konuda ideal bir örnektir. Hem sunmuş olduğu özellikleri hem de performansı ile dikkat çeken iPhone X telefon piyasasının altını üstüne getirdi. Ayrıca serinin en iyi akıllı telefonunu sunan Apple markasının belirlemiş olduğu fiyatlar dudak uçuklattı. Akıllı telefon sahibi olmak isteyip bütçesi yeterli olmayan veya bu kadar yüksek miktarları bir telefona vermek istemeyen kullanıcılar ise alternatif yöntemler arayarak uygun fiyatlı ürün temin etmeye çalışıyor. Peki 600TL altında uygun fiyatlı akıllı telefon bulmak mümkün mü? Hep birlikte inceleyelim.

Piyasada halen kullanışlı ve kaliteli birçok markanın sunmuş olduğu akıllı cihazların varlığı rekabet düzeyini ciddi anlamda korumaya devam ediyor. Peki 600TL altındaki cihazlar için en iyi markalar hangisi?

İşte sizlere özel olarak oluşturduğumuz liste;

  • Samsung Galaxy S4 (549.00 TL) : Çıkış yaptığı dönemde patlama yapan hemen hemen herkesin kullanmaya başladığı Galaxy serisinin en iyi ürünlerinden birisi olan S4 modeli, iPhone ile ciddi anlamda yarışan tek üründü. Günümüz teknolojisi ile iPhone karşısında birçok marka kafa tutabiliyorken S serisinin aynı oranda gelişim göstermesi ise bilinen bir gerçektir. Galaxy S4 ise devasa özellikleri ile ön plana çıkmıştır. 16GB dahili depolama, 2GB ram ve 5 inç ekranı ile halen kullanılabilir seviyededir.

  • Vestel Venus 5530 (547.00 TL) : Ülkemizin nadide markalarında Vestel’in daha önce elde ettiği tasarım ödülü gibi büyük bir başarı sektörde ne kadar kalıcı çalışmalar yaptığının garantisi. Bu model ise benzer strateji ile geliştirilmiş ürünlerdendir. 16GB dahili depolama, 2GB ram ve 5.5 inç ekranı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

  • Sony Xperia SP (568.00 TL) : 8GB dahili depolama, 1GB ram ve 4.6 inç ekranı ile hemen hemen herkesin geçiş döneminde kullandığı cihazlardan birisi olmuştur. Akıllı telefon sahibi olmak isteyenler için iyi bir alternatiftir.

  • Piranha IQ Pro S (599.00 TL) : 8GB dahili depolama, 1GB ram ve 5 inç ekranı ile bir diğer alternatif olabilmektedir.

  • Alcatel U5 (419.00 TL) : 8GB dahili depolama, 1GB ram ve 5 inçlik ekrana sahip ideal akıllı telefonlardan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.