Sosyal Medya Uygulaması Vero’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Son günlerde popülerliği artan ve mobil kullanıcıların ilgi gösterdiği popüler uygulamalar arasına giren Vero birçok kullanıcı tarafından ilgi gösterilen proje haline gelmiştir. Özellikle Facebook’a rakip olarak gösterilmesi ile gündemde yer alan ve birçok teknoloji kanalı üzerinden haberi yapılan Vero isimli sosyal medya uygulaması mobil platformlarda aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Vero’nun vaad ettiklerinin yanı sıra profesyonel tasarımı ise en çok beğeni toplayan noktalardan birisi olmuştur. Sosyal paylaşım uygulaması olarak rakiplerine meydan okuyan Vero ilk etapta rakiplerinin yapamadığı veya hayata geçirmediği özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Haliyle kullanıcılar Vero’yu tercih ederek kendilerine profil oluşturuyor ve Vero üzerinden paylaşım yapmaya başlıyor. Özellikle son birkaç gündür Vero’nun aktif kullanıcı sayısında ciddi oranda artış görülüyor. Peki Vero isimli bu ağa katılmak için ne yapmak gerekiyor? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Vero isimli uygulamada hesap açmak için ilk olarak Play Store veya App Store’a girmelisiniz. Android veya iOS işletim sistemli cihazlar için sunulan Vero’yu mağazanız üzerinden indirerek hesap oluşturmak için sunulacak forma ulaşabailirsiniz. Uygulamayı açtığınızda sizi hesap oluşturma ekranı karşılayacak. Buradan uygun bilgileri doldurduktan sonra hesap oluşturabilir ve hesabınızı Google hesabınız ile ilişkilendirebilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra sizi sağ taraftaki gibi bir pencere karşılayacaktır. Dikkat ettiyseniz Vero uygulamasının arayüzü Türkçe dil desteği sunmaktadır. Haliyle Türkiye’deki kullanıcıların uygulamaya ayrı bir ilgi göstermesinin nedeni budur. Eğer uygulamanız Türkçe değilse uygulama üzerindeki ayarlar ile Türkçe seçeneğini işaretleyerek dil seçeneğini aktif edebilirsiniz. Böylece uygulama arayüzünü Türkçe olarak ayarlayabilirsiniz.

Vero uygulamasının sevilen bir diğer özelliği ise gönderileri kategorilere ayırabilmenizdir. Hesap oluşturduktan sonra paylaşacağınız gönderileri çeşitli kategorilere ayırarak ilgi duyduğunuz alana yönelik gönderiler paylaşabilirsiniz. Burada taslak olarak hazırlanmış kategoriler mevcuttur. Ancak dileyen kullanıcılar kendi kategorilerini kullanabilir. Bunun için uygulama size çeşitli imkanlar sunmaktadır.

 

 

 

Aynı zamanda Vero’nun sevilen bir diğer özelliği arkadaş gruplarına yönelik paylaşım yapabilmenizdir. Sizi yakından tanıyan arkadaşlarınız veya yeni eklemiş olduğunuz insanları çeşitli gruplara ayırarak bunlara özel olarak gönderi paylaşabilirsiniz. Üstelik bu işlemi tek bir butona basarak yapmanız mümkün. Haliyle Facebook gibi sosyal ağların bu konudaki çalışmaları yetersiz kalabilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir