Android Telefonlar İçin En İyi 5 Launcher

Android işletim sistemi kullanan mobil cihaz sahipleri alıştıkları görünümü ara sıra değiştirmek isteyebilir. Bu konuda farklı arayüzler kullanarak kendisine alternatif yaratmak isteyen kullanıcılar dikkat çeken Launcher uygulamaları ile fark yaratabiliyor. Sadece basit dokunuşlar ile size farklı ve pratik bir arayüz sunan Launcher geliştiricileri en uygun ve pratik uygulamaları mağaza üzerinden kullanıcılara sunmaktadır. Eğer siz de mobil cihazınızda değişiklik yapmak istiyorsanız uygun Launcher modelleri ile fark yaratabilirsiniz. Bu tür uygulamaları resmi mağazanız üzerinden indirmek en doğru işlemdir. Mağaza üzerinde Launcher olarak arama yapıp en popüler uygulamalardan başlayan ve sıralanan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bizde sizlere bu konuda örnek olabilecek 5 güzel Launcher uygulamasını tanıtacağız.

tasarım ve arayüz bakımından rakiplerine fark atan çeşitli Launcher modelleri bulunmaktadır. Özellikle android işletim sistemine sahip kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan bu Launcher modelleri, cihazınızı için uygun olduğu gibi farklı bir arayüz kazanmanızı sağlar. İdeal nitelikteki 5 Launcher şu şekilde sıralanabilir;

  • Evie Launcher: Ufak boyutlu Evie Launcher birçok önemli özelliğe sahiptir. Rekabetin üst düzey olduğu Launcher kategorisinde hem boyutu hem de işlevselliği ile ön plana çıkan Evie Launcher uygulama çekmecesi ile uyumlu farklı kaydırma özellikleri ve uyku moduna özel tanımlanan fonksiyonlar ile dikkat çekmiştir. Aynı zamanda uygulama son derece akıcıdır.
  • Microsoft Launcher: Kuvvetli bir markayı önüne alan bu Launcher uygulamasında akıcı bir arayüz görebilirsiniz. Aynı zamanda çok fonksiyonlu olan arayüzde en iyi Android Launcer uygulaması olduğunu kanıtlayan kısayollar yer almaktadır.
  • Nova Launcher: Android işletim sistemleri için sıklıkla önerilen Launcher türlerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. En önemli işlevi ise kişiye özel konumlandırma yapılabilmesidir. En çok kullanılan Launcher markası olan Nova Launcher alanında ödül almış bir uygulamadır.
  • Action Launcher: Popüler uygulama olmasının en önemli nedeni ”Quickdrawer, Quicktheme, Quickpage, Quickbar” gibi bölümlere sahip olmasıdır. Kişiselleştirilme desteği sunan uygulamanın binlerce kullanıcısı bulunuyor.
  • Smart Launcher: Nova Launcher gibi kişiselleştirme özellikleri bulunan bu uygulama ”Flower” adı verilen farklı bir özelliğe sahiptir. Kısa sürede kurulum yapabilirsiniz.

Yukarıdaki uygulamaların yanı sıra tarzınıza uygun onlarca Launcher bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.